👤

Jaka siła musi działać na samochód o masie 800kg aby mógł się poruszać ze stałym przyspieszeniem 2,5m/s2 w czasie 10 sekund.

Odpowiedź :

Odpowiedź:

m = 800kg

a = 2,5m/s2

F = ?

F = a * m

F = 2,5*800= 2000N

Go Studier: Inne Pytanie