👤

jeden metr kwadratowy pewnej wykładziny kosztuję 25 zł. szerokość tej wykładziny wynosi 2,5 metra. Czy 150 zł starczyło by na kupno 2,6 metra bieżącego tej wykładziny?
plis szybko <33​