Go Studier
👤
Beannago
Beannago
Matematyka
Rozwiązane
skoro 1kg kosztuje 13,95 ile będzie kosztować 0,4kg?
Odpowiedź :
Sebab123123go
Sebab123123go
Odpowiedź:
0,4 kg będzie kosztowało 5,58
Answer Link
DawiS420go
DawiS420go
Odpowiedź:
13,95×0,4 = 5,58
Odp. 0,4kg będzie kosztować 5,58 zł
Answer Link
ZOBACZ WSZYSTKIE ODPOWIEDZI ( 51+ )
Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Go Studier: Inne Pytanie
Podał By Ktoś Rozwiązania Na Całą Stronę Plis
Wykres Funkcji F(x)=-4x+10 Powstał W Wyniku Przekształcenia Wykresu Funkcji G(x) W Symetrii Względem Osi OY . Podaj Miejsce Zerowe Funkcji G(x)
Zadanie W Załączniku
1. The Purpose Of A Shredder Is ToA. Destroy Documents Received By The Mailing DepartmentB. Destroy Documents That Companies May Not Want Competitors To AccessC
Co To Jest Mapa Myśli I Kiedy Można Ją Zastosować
Cezaropapizm Ukształtował Się W Czasach PanowaniaOttona III.Henryka 111- Henryka IV.Henryka V
2649 Mikrogramów/g Ile To Będzie Miligramów/100g
Oblicz Długość Odcinka X Zaznaczonego W Przedstawionym Trójkącie.
Z A D A N I E w z A Ł Ą C Z N I K U
Pomoże Ktoś Zadanie 15?
Zadanie 3Dla Jakich Wartości Argumentu X Funkcja F(x)= X2 – 9x+8 Przyjmuje Wartości Ujemne?
Po Rosyjsku, Nieoficjalnie: 9:30 Полови́на 14:30 17:30 19:30 20:30