Odpowiedź :
Odpowiedź:
s1=200m
t1=80s
s2=0,6km=600m
t2=2min=2*60s=120s
v=(s1+s2)/(t1+t2)
v=(200+600)m/(80+120)s
v=4m/s=4* [tex]\frac{\frac{1}{1000} }{\frac{1}{3600} }[/tex] km/h=14,4km/h
Wyjaśnienie:
Odpowiedź:
s1=200m
t1=80s
s2=0,6km=600m
t2=2min=2*60s=120s
v=(s1+s2)/(t1+t2)
v=(200+600)m/(80+120)s
v=4m/s=4* [tex]\frac{\frac{1}{1000} }{\frac{1}{3600} }[/tex] km/h=14,4km/h
Wyjaśnienie: