Niezdolnyuczengo Niezdolnyuczengo Matematyka Rozwiązane Jedna bułka kosztuje 2zł. Ile zapłacisz za x bułek?........................................... W kwadracie jeden bok ma długość b. Jak obliczysz jego obwód?. Prosze o szybką odpowiedź