Proszę o pomoc. Fizyka

Odpowiedź:
odp:C ponieważ można to obliczyć za pomocą figur geometrycznych
Odpowiedź:
a)
a=Δv/Δt
a1=6m/s/3s
a1=2m/s²
a2=5m/s/4s
a2=1,25m/s²
b)
s1=vt/2
s1=6m/s*3s/2
s1=9m
s2=v*t-vt/2
s2=6m/s*4s-6m/s*4s/2
s2=12m
s=s1+s2
s=9m+12m=21m
c)
vśr=s/t
vśr=21m/7s
vśr=3m/s