Odpowiedź :
Odpowiedź:
Szczegółowe wyjaśnienie:
a) 1 minuta - 600 metrów
1 godzina - 36 000 metrów
1 godzina - 36 kilometrów
10m/s = 600 m/min = 36000 = 36 km/h
b) 1 godzina - 120 000 metrów
1 minuta - 2000 metrów
1 sekunda - 33.3 metra
Odpowiedź:
Szczegółowe wyjaśnienie:
a) 1 minuta - 600 metrów
1 godzina - 36 000 metrów
1 godzina - 36 kilometrów
10m/s = 600 m/min = 36000 = 36 km/h
b) 1 godzina - 120 000 metrów
1 minuta - 2000 metrów
1 sekunda - 33.3 metra