👤

oblicz ile trzeba zapłacić za : ​

Oblicz Ile Trzeba Zapłacić Za class=

Odpowiedź :

a) 2 kg x cena za 1 kg

1 kg x cena za 1 kg

b) 1 kg x cena za 1 kg

2 kg x cena za 1 kg

c) 1,5 kg x cena za 1 kg

d) 1,5 kg x cena za 1 kg

0,5 kg x cena za 1 kg

e) 0,5 kg x cena za 1 kg

0,5 kg x cena za 1 kg