Odpowiedź :
Odpowiedź:
1 kWh=1000 Wh=1000 W*3600 s=3 600 000 Ws=3 600 000 J
1 kWh=3,6 MJ
Wyjaśnienie:
na centymetry to nie bo kWh to energia
1 Ws=1J*s/s=1 J
Odpowiedź:
1 kWh=1000 Wh=1000 W*3600 s=3 600 000 Ws=3 600 000 J
1 kWh=3,6 MJ
Wyjaśnienie:
na centymetry to nie bo kWh to energia
1 Ws=1J*s/s=1 J