Hejka pomoże ktoś w zadaniu

Odpowiedź:
E=0,82 mJ=8,2*10^-4 J
U=22*10^3 V=2,2*10^4 V
---------------------------------
Wartość ładunku
Q=E/U=8,2*10^-4/2,2*10^4=3,72*10^-8 C
Wyjaśnienie:
Energia
E=Q*U