Odpowiedź :
Odpowiedź:
v= 70km/h
t= 2h 40min= 2⅔=8/3
s= ?
s= v×t= 70km/h×(8/3)h=560/3km≈18667km
s=186,67km
Wyjaśnienie:
mam nadzieję że pomogłam
Odpowiedź:
v= 70km/h
t= 2h 40min= 2⅔=8/3
s= ?
s= v×t= 70km/h×(8/3)h=560/3km≈18667km
s=186,67km
Wyjaśnienie:
mam nadzieję że pomogłam