Odpowiedź :
Szczegółowe wyjaśnienie:
4monety * 5zl= 20
20zl:5 znaczków= 4zł
odp: jeden znaczek kosztował 4 zl
Odpowiedź:
4 * 5 = 20 zł ---- tyle kosztuje 5 znaczków
20 zł : 5 = 4 zł -------- tyle kosztuje jeden znaczek
Szczegółowe wyjaśnienie:
4monety * 5zl= 20
20zl:5 znaczków= 4zł
odp: jeden znaczek kosztował 4 zl
Odpowiedź:
4 * 5 = 20 zł ---- tyle kosztuje 5 znaczków
20 zł : 5 = 4 zł -------- tyle kosztuje jeden znaczek