Odpowiedź :
Odpowiedź:
a = 0,5 m/s²
t = 3 s
----------------------
v ?
v(t) = vo +at
vo = 0
v = at = 0,5m/s²*3s = 1,5 m/s
v = 1,5 m/s
Odpowiedź:
a = 0,5 m/s²
t = 3 s
----------------------
v ?
v(t) = vo +at
vo = 0
v = at = 0,5m/s²*3s = 1,5 m/s
v = 1,5 m/s