błagam o pomoc daje 50 pkt i odp naj proszę mam to na jutro

Odpowiedź:
P=1250 W=1,25 kW
K=12 zł/7 dni
k=0,6 zł/kWh
---------------------------
K=P*t*k
czas dziennego użycia
t=K/Pk= 12/(7*1,25*0,6)=2,28 h/dzień
t=137 min/dzień
Wyjaśnienie:
Energia
E=P*t [kWh]
K=E*k