Odpowiedź :
Szczegółowe wyjaśnienie:
7x+4(x+1,5)=33,5
7x+4x+6 =33,5
11x=27,5
x=2,5
1kg jabłek kosztował 2,5 zł
a 1kg gruszek kosztował 4 zł
Szczegółowe wyjaśnienie:
7x+4(x+1,5)=33,5
7x+4x+6 =33,5
11x=27,5
x=2,5
1kg jabłek kosztował 2,5 zł
a 1kg gruszek kosztował 4 zł