Odczytaj z wykresu dane i oblicz szybkość w tym ruchu. Zad 6 i 7.

Wyjaśnienie:
zad 6
v=a*t
v=2*30
v=60m/s
zad.7
v=s/t
v=200/20
v=10m/s
pozdrawiam i pls o naj