Odpowiedź :
Odpowiedź:
204g - masa fasoli w puszce
136g - masa pomidorów w puszce
Szczegółowe wyjaśnienie:
Orzeszki
44%=0.44
0.44x30=13.2
Masa orzeszków w torebce wynosi 13.2 g
Śliwki w czekoladzie
50 dag =500g
48%=0.48
19%=0,19
Masa śliwek 500x0.48=240g
Masa czekolady 500x0.19=95g
Fasola
51%=0.51
34%=0.34
400x0.51=204g - masa fasoli w puszce
400x0.34=136g - masa pomidorów w puszce