Całe zadanie jest w załączniku nie wiem jak mam zapisać wyniki nagrane ładującego kondensatora jak i rozładowującego się. Tamten screen z filmu przedstawia część rozładowania .x


Odpowiedź:
stała czasowa:
τ = RC
R=100 kΩ
C=120 μF
τ = 100·10³·120·10⁻⁶ = 12 s
Wyjaśnienie: