Odpowiedź :
Odpowiedź:
olek-
5,75zł - 2,5kg
x - 1 kg
x=1kg*5,75zł:2,5kg= 2.30zł
iza -
7,20zł-3,2kg
x - 1kg
x=1kg*7,20zł:3,2kg=2.25
Odpowiedź:
olek-
5,75zł - 2,5kg
x - 1 kg
x=1kg*5,75zł:2,5kg= 2.30zł
iza -
7,20zł-3,2kg
x - 1kg
x=1kg*7,20zł:3,2kg=2.25