👤

zeszyt kosztuje 2.98zl ile mozna kupic takich zeszytuw za kwote 21zl

Odpowiedź :

21,00 zł : 2,98zł = 7 i 14 reszty

Maksymalnie można kupić 7 takich zeszytów.

Powodzenia ;)