👤

2 Kilogram jabłek kosztuje 3 zł, banany są 2 razy droższe od jabłek, a ananasy są 2 razy droższe od bananów. Ile razy jabłka są tańsze od ananasów? C. 8 razy D. 9 razy A. 2 razy B. 4 razy​

Odpowiedź :

odp B ale pewny nie jestem

odpowiedź

3x2=6 banany

6x2=12 ananasy

12:3=4

4 razy

mam nadzieje że pomogłam :-)

Go Studier: Inne Pytanie