matma kl 5
help potrzebuje na jutro zadanie 19 i 20 są w załączniku

ZAD 19:
8•127zł=1 016zł
3071zł-1 016zł=2 055zł
2 055zł:3=685zł
odp. Rower kosztuje 685zł.