Odpowiedź :
Odpowiedź:
[tex]P_t=\frac{14+36}{2}*30=25*30=750m^2\\P_\Delta=\frac{1}{2}*(36-14)*30= 22*15=330m^2\\750-330=420m^2=4,2a[/tex]
Szczegółowe wyjaśnienie:
Odpowiedź:
[tex]P_t=\frac{14+36}{2}*30=25*30=750m^2\\P_\Delta=\frac{1}{2}*(36-14)*30= 22*15=330m^2\\750-330=420m^2=4,2a[/tex]
Szczegółowe wyjaśnienie: