👤

Oblicz czas ładunku 810C przy natężeniu 4,5I
klasa 8


Odpowiedź :

Odpowiedź:

I = q / t

t = I * q

t = 4,5A * 810 C = 3645 s = 1h i 45 s

Go Studier: Inne Pytanie