Odpowiedź :
Odpowiedź:
t=10 s
T=2,5 s
A=5 cm
---------------------------
droga ciężarka
s=(t/T)*4A=10*4*5/2,5=80 cm
Wyjaśnienie:
W ciągu okresu ciężarek pokonuje drogę
4*A
Odpowiedź:
t=10 s
T=2,5 s
A=5 cm
---------------------------
droga ciężarka
s=(t/T)*4A=10*4*5/2,5=80 cm
Wyjaśnienie:
W ciągu okresu ciężarek pokonuje drogę
4*A