Proszę o zadanie 3. Dużo PKT!

Dokładnie po 2 godzinach jazdy (jeden przejechał 160km w ciągu 2h a drugi 200km więc w sumie 360).
Odpowiedź:
80*t+100*t=360
180*t=360t=360:180
t=2 godz.
Po 2 godzinach
Szczegółowe wyjaśnienie: