W ilu procentach zdysocjuje przestawiony związek chemiczny w pokazanych warunkach (podane stężenia molowe produktów dotyczą zarówno kationów, jak i anionów)?

1. 0,92/1*100%=92%
2. 0,6/3*100%=20%
3. 0,077/0,1*100%=77%
4. 0,005/0,5*100%=1%