Hej, ma to ktoś w zrobione w ĆWICZENIACH? z góry dziekujee ( wraz z odp)

Dane:
V=300 cm3
d=1,74 g/cm3
Szukane:
m=?
m=d*V
Obliczenia:
m=1,74 g/cm3*300 cm3
m=522 g
Odp: Masa próbki to 522 g