proszę o pomoc na zaraz klasa 7 fizyka.
Daję naj

Odpowiedź:
Wyjaśnienie:
0,5m=50 cm
2hl=200 l
8,1km=8100 m
490g= 0,000490t
0,05km= 500 cm
120s=2 min.
0,25h=15 min.
3dag=30g
5mg =0,005g
84000m=840hm
330l= 3,30hl
42052g=42,052 kg
1,05t=1050000 g
15 min=0,25h