👤

5. Oblicz objętość sztabki złota o masie 115,68 g, wiedząc, że gęstość złota wynosi 19,28_9 3 cm ​

Odpowiedź :

Odpowiedź:

V=6 cm3

Wyjaśnienie:

d=m/V

V=m/d=115,68 g/19,28g/cm3

V=6 cm3

V= 6cm3
d=m/V
V=m/d=115,68 G/19 28g/cm3

Go Studier: Inne Pytanie