Patrykpodkoscielny1go Patrykpodkoscielny1go Matematyka Rozwiązane 13. za 28 dag chałwy pani Jola zapłaciła 6,86 zł . ile zapłaciłaby za 35dag tej samej chałwy? POMOCY NA JUTRO