Odpowiedź :
gęstość - 19.289 g/cm3
d=m/V
V-objętość
m-masa
d-gęstość
V=m/d
d=19.289 g/cm3
m=115 g
V=5.96 cm3
Odp.: Objętość tej sztabki to 5.96 cm3
gęstość - 19.289 g/cm3
d=m/V
V-objętość
m-masa
d-gęstość
V=m/d
d=19.289 g/cm3
m=115 g
V=5.96 cm3
Odp.: Objętość tej sztabki to 5.96 cm3