👤

NA JUTRO
Za 3,5kg bananów zapłacono 12,60zł.
Jaka jest cena za 1kg bananów?
Daje najj


Odpowiedź :

Cena za banany - 12,60 zł
Masa bananów - 3,5 kg
Cena za 1 kg - 12,60 : 3,5 = 3,60
Odpowiedź. Jeden kilogram bananów kosztuje 3,60 zł.

Mam nadzieję, że pomogłem!