Odpowiedź :
Cena za banany - 12,60 zł
Masa bananów - 3,5 kg
Cena za 1 kg - 12,60 : 3,5 = 3,60
Odpowiedź. Jeden kilogram bananów kosztuje 3,60 zł.
Mam nadzieję, że pomogłem!
Masa bananów - 3,5 kg
Cena za 1 kg - 12,60 : 3,5 = 3,60
Odpowiedź. Jeden kilogram bananów kosztuje 3,60 zł.
Mam nadzieję, że pomogłem!