Kubib200879go Kubib200879go Matematyka Rozwiązane Zrobcie daje najW cukierni kilogram szarlotki kosztuje 24 zł a kligram sernika kosztuje 30 zł Pani Jola Kupią Pół kilograma szarlo5ki i ćwierć kilograma sernika ile zapłaciła za zakup