👤


Ile metrów drutu stalowego potrzeba do wykonania szkieletu
w kształcie sześcianu o krawędzi 12 metrów.

قره
Mają po 3,5 cm​


Odpowiedź :

Odpowiedź:

Szczegółowe wyjaśnienie:

k =12a

a=12 m

k=12×12=144 m