👤

Jak obliczyć cenę produktu jak 20 dag kosztuje 6,39 zł, a mam obliczyć ile kosztuje 22 dag?​

Odpowiedź :

Odpowiedź:

Szczegółowe wyjaśnienie:

Zobacz obrazek Joanna16735

Go Studier: Inne Pytanie