Odpowiedź :
Odpowiedź:
Ek = mv2/2
mv2 = 1000kg x (14m/s)2 = 1000 x 196 = 196 000
mv2 / 2 = 196 000 / 2 = 98 000J = 98 kJ
Wyjaśnienie:
Odpowiedź:
Ek = mv2/2
mv2 = 1000kg x (14m/s)2 = 1000 x 196 = 196 000
mv2 / 2 = 196 000 / 2 = 98 000J = 98 kJ
Wyjaśnienie: