Odpowiedź :
Odpowiedź:
Szczegółowe wyjaśnienie:
1 szt. -> 30 zł netto
100 szt. ->30*100=3 000 zł netto
marża 40 %
40%*3 000=4/10*3000=4*300=1200 zł
cena z marżą -> 3000 +1200=4200 zł
VAT 23 %
23%*4200=23/100*4200=23*42=966 zł
cena brutto -> 4220+966=5166 zł