Odpowiedź :
Odpowiedź:
V = abh = 3cm * 4cm * 4cm = 12cm² * 4cm = 48cm³
Objetosc tego prostopadloscianu wynosi 48 cm³.
Szczegółowe wyjaśnienie:
Odpowiedź:
V = abh = 3cm * 4cm * 4cm = 12cm² * 4cm = 48cm³
Objetosc tego prostopadloscianu wynosi 48 cm³.
Szczegółowe wyjaśnienie: