Odpowiedź :
Odpowiedź:
zad1
Dane. Szukane. Wzór
m=2,5kg. Ep=? Ep=m×g×h
h=3m. Ep=2,5×10×3
g=10. Ep=75J
odp. Energia potencjalna wynosi 75J
sorki, że bez 2
Odpowiedź:
zad1
Dane. Szukane. Wzór
m=2,5kg. Ep=? Ep=m×g×h
h=3m. Ep=2,5×10×3
g=10. Ep=75J
odp. Energia potencjalna wynosi 75J
sorki, że bez 2