oblicz bardzo proszę

Odpowiedź:
W= 72 [MJ]
Wyjaśnienie:
t = 2 godz = 2*60*60 sec
P= 10 [kW]
W= P t=2*60*60 [sec]*10 *1000[W]= 72 000 000 [J]