Justynagorecka2008go Justynagorecka2008go Matematyka Rozwiązane 1kg-30zł a) lle zapłacisz za 10 dag szynki? b) lle zapłacisz za 35 dag szynki? c) Oblicz, ile kilogramów szynki kupisz za 21zł.