Odpowiedź :
Odpowiedź:
ms = 3,5kg
mr = 5kg
Cp = ?
wzór na Cp - ms : mr*100%
Cp = 3,5:5*100% = 0,17%
Odp: Stężenie procentowe w tym roztworze wynosi 0,17%.
Wyjaśnienie:
<3
Odpowiedź:
ms = 3,5kg
mr = 5kg
Cp = ?
wzór na Cp - ms : mr*100%
Cp = 3,5:5*100% = 0,17%
Odp: Stężenie procentowe w tym roztworze wynosi 0,17%.
Wyjaśnienie:
<3