👤

Zadanie pierwsze bardzo proszę o pomoc na teraz

Zadanie Pierwsze Bardzo Proszę O Pomoc Na Teraz class=

Odpowiedź :

Odpowiedź:

0,88 zł - cena 1 jajka

2,45 zł - cena 1 l mleka

6*0,88+3*2,45=3*(2*0,88+2,45)

odp C i E

Szczegółowe wyjaśnienie:

Go Studier: Inne Pytanie