Zadanie pierwsze bardzo proszę o pomoc na teraz

Odpowiedź:
0,88 zł - cena 1 jajka
2,45 zł - cena 1 l mleka
6*0,88+3*2,45=3*(2*0,88+2,45)
odp C i E
Szczegółowe wyjaśnienie: