👤

pani Wiesia za 0,35 kg szynki zapłaciła 9,94 Ile złotych kosztuje 1 kg szynki? ​

Odpowiedź :

Odpowiedź:

0.35kg - 9.94zl

1kg- x

0.35x=9.94 / :0.35

x= 28.40

1 kg szynki kosztuje 28.40zl