Odpowiedź :
Odpowiedź:
[tex]F_g=G\frac{m_1m_2}{r^2} \\G=6,67\cdot10^{-11}\frac{m^3}{kg\cdot s^2}\\F_g=6,67\cdot10^{-11}\frac{m^3}{kg\cdot s^2}(\frac{70kg\cdot70kg}{(0,6m)^2})\\F_g=9,079\cdot 10^{-7}N[/tex]
Wyjaśnienie:
Odpowiedź:
[tex]F_g=G\frac{m_1m_2}{r^2} \\G=6,67\cdot10^{-11}\frac{m^3}{kg\cdot s^2}\\F_g=6,67\cdot10^{-11}\frac{m^3}{kg\cdot s^2}(\frac{70kg\cdot70kg}{(0,6m)^2})\\F_g=9,079\cdot 10^{-7}N[/tex]
Wyjaśnienie: