Odpowiedź :
Odpowiedź:
900N
Wyjaśnienie:
Wzór na pracę: W = F · s
Po przekształceniu: F = [tex]\frac{W}{s}[/tex]
50cm = 0,5m
F = [tex]\frac{450J}{0,5m}[/tex] = 900N
Odpowiedź:
900N
Wyjaśnienie:
Wzór na pracę: W = F · s
Po przekształceniu: F = [tex]\frac{W}{s}[/tex]
50cm = 0,5m
F = [tex]\frac{450J}{0,5m}[/tex] = 900N