👤

anek przesuwał szafkę siłą o wartości 100 N na drodze 4 m. Oblicz pracę wykonaną przez chłopca. Zapisz obliczenia.

Odpowiedź :

Odpowiedź:

W= 400J

Wyjaśnienie:

F = 100 N

s= 4m

W= F * s

W = 100N * 4m = 400 J