Odpowiedź :
Obliczenie :
[tex]W=F\cdot s\\\\F=900 \ N\\\\s=80 \ cm=0,8 \ m\\\\W=900 \ N\cdot0,8 \ m=\boxed{720 \ J}[/tex]
Odp. Należy wykonać pracę równą 720 J.
Obliczenie :
[tex]W=F\cdot s\\\\F=900 \ N\\\\s=80 \ cm=0,8 \ m\\\\W=900 \ N\cdot0,8 \ m=\boxed{720 \ J}[/tex]
Odp. Należy wykonać pracę równą 720 J.