Odpowiedź :
Odpowiedź:
a2=36 cm^2
a=6cm
Objętość= a^3= 216cm^3
Pole powierzchni tej bryły: 36*6=216cm^2
Tak się akurat złożyło, że pole boczne i objętość są takie same
Odpowiedź:
a2=36 cm^2
a=6cm
Objętość= a^3= 216cm^3
Pole powierzchni tej bryły: 36*6=216cm^2
Tak się akurat złożyło, że pole boczne i objętość są takie same